משחקים חינם שחקו 1.04K

Bejeweled Blitz

ישנם משחקים שצריכים להגיע עם אזהרה קטנה לצידם – זהירות ממכר! והמשחק Bejeweled Blitzהוא אחד מהם. המשחק פשוט מאוד וקל להבנה, והבעיה היחידה איתו הוא שקשה להפסיק לשחק אותו. המשחק Bejeweled Blitz זמין לכולם להורדה, מתאים לכל סוגי הטלפונים והמחשבים ואינו מחייב הרשמה או שיתוף חברתי משום סוג שהוא.

משחק Bejeweled Blitz להורדה הינו משחק מסוג משחקי הפאזלים והוא מתאים לכל הגילאים. המשחק הוא אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בכל סוגי הטלפונים החכמים, המחשבים הנייחים והניידים, וכמובן מככב המשחק ברשת החברתית "פייסבוק" כאפליקציית משחק המובילה כיום. יש למשחק גרפיקה יפה, אפשרויות למשחק מול חברים, אפשרויות שונות של בחירה בין אבני המשחק ובין הצלילים השונים המלווים את המשחק.

חוקי המשחק Bejeweled Blitz

המשחק Bejeweled Blitz פשוט ביותר לשחק. המשחק מזמין את המשחקים בו להתאים אבנים מאותו זוג וצבע כשהתאמה של שלוש אבנים בכל כיוון שהוא מעלימה את האבנים הללו וממשיכה את המשחק קדימה. למשחק Bejeweled Blitz ישנם שלבים רבים ובהם ניתן לצבור נקודות רבות יותר ויותר.
Bejeweled Blitz הוא משחק פאזל המתאים גם לילדים ומלמד אותם התאמה של צורות וצבעים. זהו משחק נהדר בכל רגע בחיים, ומאפשר פתרון חידות נחמד. ישנה אפשרות לשחק את המשחק גם נגד השעון וגם בצורה רגועה יותר בזמן שלכם. למשחק יש גם אפשרויות של השתתפות בטורנירים מול שחקנים אחרים.

Bejeweled Blitz תגובות השחקנים

להלן מספר תגובות וחוויות של משתמשים שונים המשחקים במשחק Bejeweled Blitz:
"משחק נהדר וממכר. אני עדיין ממשיך לשבור שיאים"
"אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי בהם"
"משחק ממכר ביותר, אני משחק בו לפחות פעם ביום ולא משתעמם אף פעם"
"כל המשפחה משחקת ב- Bejeweled Blitzגם הסבא, גם אני, וגם הילדים רבים על מי יקבל לשחק את המשחק קודם"

הורידו עכשיו את המשחק Bejeweled Blitz וגלו גם אתם את אחד המשחקים הפופולאריים ביותר שכל העולם מכור אליהם. אין קץ לכמה אפשר לשחק ב- Bejeweled Blitzישנם תמיד עוד שלבים לעבור ועוד שיאים לשבור.

בטעינה