יום חמישי , 15 אפריל 2021
פרסומים חמים
אתה נמצא כאן: ראשי » משחקים » דרגון פייבל
דרגון פייבל

דרגון פייבל

כבר מהגיית השם מתחילים לחוש – לא ככה? – את רטט ההתרגשות שתלך ותתגבר ככל שתעמיקו לצלול אל נסתרותיו של דרגון פייבל ולגלותן. לתחילת המשחק יש להירשם ו…מתחיל האקשן. דרגון פייבל יפגיש אתכם לא רק עם דמויות רבות אלא גם עם צדדים חבויים בנפשכם, אשר תתוודעו אליהם במהלך המשחק. תוכלו ליצור את דרגון פייבל כפי שאתם רואים אותו בעיני רוחכם, חמוש ומצויד היטב, נכון לקרב. הגיבור המאובזר בכל הדרוש לקרבות הישרדות יילחם נגד אויבים מפלצתיים שונים ויביס אותם. נכונו לו משימות לא פשוטות אבל אתם תסייעו לו לעמוד בהן בגבורה ובהצלחה. בואו והצטרפו אל רבים-רבים הנהנים זה מכבר ממחשק פלאש פנטסטי (אכן – זה משחק מבוסס על פנטזיה).

דרגון פייבל מתעדכן תכופות לנוחותכם ולהנאתכם
עדכוניו של דרגון פייבל בכל הזירות ובכל הגזרות: מדי שבוע ישתרעו לנגד עיניכם שטחים חדשים; מקצועות חדשים יתווספו; ייחשפו בפניכם כלי נשק חדשים, ואתם תוכלו לרכוש אותם ולחמש בהם את דרגון פייבל החזק והגיבור, אשר בזירה רוויית סיכונים ואיומים לא יכול להרשות לעצמו להיוותר בלתי מעודכן מאחור. דרגון מתקיים במרחב וירטואלי עשיר בגירויים. העלילה במשחק מחולקת פי סאגות ואזורים עם קווי עלילה ייחודיים לכל אזור. כל עלילה מכילה שלבים אחדים. על מנת להעשיר את מגוון אפשרויות המשחק אתם עשויים להידרש לשלם תשלום חד-פעמי, אבל ניתן ליהנות מהמשחק דרגון פייבל גם ללא תשלום. אבל עדיין לא זה הזמן להקדים את המאוחר… כנסו ושחקו ובראו לכם את דרגון הלוחם, כנוכל או כקוסם.

דרגון פייבל אגדה של איש
דרגון פייבל הוא הכול. הוא גם וגם וגם. הוא הכול. הוא כולם. כלוחם המצויד בנשק מדויק הוא אכזר ומסוגל לגרום נזקים רבים, לסביבה הקרובה והרחוקה. בעוד ידיו מלאות חרבות כוח המשחית שהוא ניחן בו הופך אותו ליריב מסוכן. לאויב. יכולותיו המדהימות, לרבות היכולת לחולל קסמים, מקנה לו מעמד וכבוד. הוא חי ברמת חיים גבוהה, מעוררת קנאה. רוצים להידמות לו? אתם מוזמנים להיכנס למשחק ולהיות דרגון פייבל. כשהוא מופיע בדמות קוסם – אל תטעו בו. הוא יודע לגייס לעזרתו חיות מחמד. כשאתם משחקים אתם יכולים לשפר ביצועים ולעלות רמה. אתם (כלומר דרגון) יכולים לשכלל את היכולת באמצעות מאמן הממתין לכם בכל עיר (בתשלום) ובמקביל – לצבור עוד ועוד כלי נשק.

דרגון פייבל נראה מסובך? הוא אכן כך!
ככל שהוא מורכב ומסובך, דרגון פייבל הוא משחק וירטואלי מלהיב ותוסס. הוא מלא אקשן. הוא מחייב לימוד אלמנטים רבים, מאחר שלכל כלי נשק יש אלמנטים מסיומים שאשר באמצעותם הוא תוקף, כשם שלמפלצות, שנגדן דרגון פייבל מנהל קרבות, יש אלמנטים מסוימים שרק בהם היא פגיעה. לימוד האלמנטים הפעילים הכרחי ללימוד נקודות התורפה של המפלצת ולגילוי הבטן הרכה והפגיעה שלה. בקיצור ובתמצית: מדובר במשחק רשת מהנה וחווייתי, שמשולבים ומהולים בו צחוק ורצינות. כמו בחיים. תבלו.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם באתרשדות חובה מסומנים *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה