יום חמישי , 15 אפריל 2021
פרסומים חמים
אתה נמצא כאן: ראשי » משחקים » חרבות וסנדלים כל החלקים
חרבות וסנדלים כל החלקים

חרבות וסנדלים כל החלקים

חרבות וסנדלים הוא אחד ממשחקי הפלאש האטרקטיביים ביותר ברשת. כשמשחק הופך לכה מבוקש, גרסאות משחק להורדה הן מתבקשות לעיתים קרובות ורבות. ילדים (וגם מבוגרים) נשבים בקסמיו. בעודם לכודים בהם – הם נשאבים אל תוכם. סביר להניח כי תמצאו חלק גדול מגרסאות המשחק חרבות וסנדלים בכל אתרי המשחקים ברשת, אך לא בכולם תהיינה גרסאות המשחק להורדה. (אצלנו כן!).

חרבות וסנדלים

חרבות וסנדלים

מדובר בסוג של משחק מלחמה פשוט יחסית אך יחד עם זאת מאתגר ומלא אקשן. אתם בוחרים לוחם (גלדיאטור) ויוצאים למסע, אשר במהלכו תידרשו להילחם מול גלדיאטורים אחרים ולהכניעם. על מנת להעצים את יכולתו של הלוחם שלכם אתם יכולים לרכוש לו ציוד ואביזרים שונים אשר יקנו לו יתרון יחסי בקרב, ויגבירו את סיכוייו לנצח ולהמשיך הלאה, אל ניצחונות נוספים. זה משחק שמהווה אתגר לרבים ובין השחקנים ניתן למצוא גם לא מעט בנות.

חשיבה ולחימה
במידה רבה, חרבות וסנדלים הוא לא רק משחק מלחמה אלא גם – ואולי בעיקר – משחק חשיבה. הוא מזמן לכם לא רק אפשרות לתכנן היטב מהלכים אלא מחייב אתכם לעשות זאת. ההצלחות שלכם מתוגמלות באופן מיידי. אתם זוכים לא רק בציוד ובאביזרים אלא גם בתכונות. כיצד אתם זוכים בכל מה שמעניק לכם יתרון? על ידי ניצחונות, אשר הודות להם אתם מקבלים כסף ובאמצעותו משתדרגים ומשתכללים והופכים להיות לוחמים קטלניים יותר.

חרבות וסנדלים מופיע אפוא בגרסאות שונות, אבל העיקרון זהה בכולן. המשחק מאפשר לחוות את הריגושים של הלחימה מבלי להסתכן בה. פסיכולוגים עשויים להעיד כי יש במשחק זה משום יכולת לתת ביטוי לדחפים ולאגרסיות הגלומות בכל אדם באופן שקט ומעודן.

חרבות וסנדלים סדרת המשחקים

  • חרבות וסנדלים 1: גלדיאטור
  • חרבות וסנדלים 2: שלטון הקיסר
  • חברות וסנדלים מסע הצלב
  • חרבות וסנדלים 3: אולטרה
  • חרבות וסנדלים 4: מסעות הטברנה
  • חרבות וסנדלים 5: הגביע של אנטארס

חרבות וסנדלים 1: גלדיאטור חרבות וסנדלים 2: שלטון הקיסר

חברות וסנדלים מסע הצלב חרבות וסנדלים 3: אולטרה

חרבות וסנדלים 4: מסעות הטברנה חרבות וסנדלים 5: הגביע של אנטארס

משחק לכל המשפחה
אין לכם מה להתבייש, הורים יקרים לילדים שיכולים ללמד אתכם את רזי המשחק: מותר גם לכם ליהנות ממשחק חרבות וסנדלים. אתם יכולים לשחק אותו יחד עם ילדיכם ובתוך כך לבלות עמם זמן איכות יקר וחשוב. במהלך המשחק תוכלו להיווכח כיצד ילדיכם מביאים לידי ביטוי יכולות וכישורים אשר לא שיערתם שהם מצויים בתוכם. זה מה שיפה במשחקי הרשת הווירטואליים ובמשחק חרבות וסנדלים בפרט: הוא משחק מלחמה שאיש אינו נפצע בו, קל וחומר – נהרג. אפשר להפסיק אותו בכל עת (אלא אם אתם מכורים כבדים…) ולשוב ממסעות המלחמה אל טיולים בעולם האמיתי, בחיק הטבע השקט.

תכנון אסטרטגיה לניצחון בזירה
בסדרת המשחקים חרבות וסנדלים עליכם לנהוג במחשבה תחילה ולתכנן אסטרטגיית לחימה נכונה, שתוביל אתכם לניצחונות בזירת הקרבות. בכל משחק בסדרת משחקים זו עליכם ליצור את הלוחם החזק ביותר, לוחם שיחד אתכם יוכל להביס כל אויב שיבוא מולו. ברשת תוכלו למצוא שפע של טיפים כיצד לחמש נכון את הגלדיאטור שלכם, באילו צעדים לנקוט כדי שיביאו אתכם לניצחונות. את הטיפים והעזרה ניתן למצוא בסרטונים ביו טיוב, כמו כן גם בפורומים העוסקים במשחקים מז'אנר זה תוכלו למצוא פתרונות ותוכלו להירשם ולשאול גם שאלות. בכל משחק הלוחם שלכם מגיע מתקופה ומקום שונה, אך בכולם כאחד עליו תמיד לנצח בקרב.

חרבות וסנדלים אונליין או להורדה?
ישנם שחקנים רבים שלא יודעים מדוע צריך להוריד את סדרת המשחקים חרבות וסנדלים למחשב או לפלטפורמות אחרות, כאשר סדרת המשחקים מוצעת ברשת למשחק און ליין ללא כל תשלום. רבים שואלים את עצמם, מה ההבדל בעצם בין גרסאות המשחקים און ליין, לבין גרסאות המשחק חרבות וסנדלים להורדה. התשובה לכך פשוטה וברורה. סדרת המשחקים המוצעים למשחק ברשת, הם לא באורך ונפח מלא, הם למעשה מציעים רק טעימה מהדבר האמיתי. סדרת המשחקים חרבות וסנדלים שמציעים לנו להורדה למחשב ולמכשירים חכמים, היא סדרה שכל משחק בפני עצמו הוא משחק באורך מלא וחווית המשחק המוצעת היא אחרת לגמרי. תמיד אפשר לטעום מגרסאות האון ליין ואם אהבתם אפשרי להוריד את סדרת המשחקים למחשב, לשחק וליהנות מתי שרוצים.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם באתרשדות חובה מסומנים *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה