יום שישי , 5 יוני 2020
פרסומים חמים
אתה נמצא כאן: ראשי » צפייה ישירה » ערוץ הילדים המקום בו תוכן, חינוך וחיוך נפגשים
ערוץ הילדים המקום בו תוכן, חינוך וחיוך נפגשים

ערוץ הילדים המקום בו תוכן, חינוך וחיוך נפגשים

ערוץ הילדים הוא אחד מערוצי הטלוויזיה בכבלים, הראשונים שעלו לאוויר הטלוויזיה. הערוץ חי וקיים ורק משתבח עם השנים, מאז שנת 1989. ערוץ הילדים משדר סדרות ותוכניות המתאימות בחלקן לילדים קטנים, לצד תכנים המתאימים לילדים גדולים יותר ועד לנוער. ערוץ הילדים מדבר בגובה העיניים לצופים בגילאים 6-14. בערוץ הילדים נמצא סדרות של כל הכוכבים הגדולים הנמצאים על מסך הטלוויזיה גם בחו"ל. סדרות רכש עולות לאוויר עם תרגום לעברית, ולעיתים קרובות גם עם דיבוב, דבר היוצר אהדה רבה בקרב הצופים.

תכני ערוץ הילדים מתחלקים לממספר תחומים. בערוץ נוכל למצוא מעבר לסדרות עם כוכבי על, גם הפקות מקור לצד פרויקטים חינוכיים ובלעדיים לערוץ. הפקות מקור ידועות של הערוץ – ששטוס, הוגו, האי, גאליס, חסמבה דור 3, קליק, קופיקו ועוד תוכניות רבות נוספות. פרויקטים המשלבים פן חינוכי בערוץ הילדים, בין המדוברים – תקרא תצליח, קסדה בראש טוב (הפרוייקט החינוכי הראשון של הערוץ), סימן שאנחנו מגזימים, בים רוחצים חכם ועוד.

ערוץ הילדים התכנים והכוכבים הגדולים

כאמור, ערוץ הילדים מציע שפע של תכנים המתאימים לכל גילאי הנוער והילדים. ערוץ הילדים סדרות רבות ומגוונות, כך שכל צופה צעיר יוכל למצוא את התוכניות המדברות אליו ומתאימות לו וכמובן לגילו.

ערוץ הילדים סדרות מובילות –

ארתור     בן 10

פאוור ריינג'רס     בייבלייד

תוכניות וסדרת נוספות המשודרות בערוץ הילדים –
הרפתקאות מקס, ששטוס, עיר המלאכים, פרויקט הלהקה, שעה מכושפת, גרוב היי, חבורת נוטרי, דן נגד העולם, אנגרי בירדס – לוני טונס, תנו לגדול בשקט, ג'וני טסט, רובוטריקים, גאליס, אליפים, אנג'לו, קליק, דינופרוז, בסקטירס, הפיג'מות, בהפוכה, חתולי הרעם, קסם רחוב ועוד.

חלק מתכני ערוץ הילדים הן הפקות מקור וחלקן סדרות רכש מחו"ל. תכני הערוץ הסדרות והתוכניות מתעדכנים בהתאם לצו השעה בעולם הילדים בארץ ובעולם.

ערוץ הילדים VOD – תכני הערוץ בכל עת

לא כולם נמצאים כל הזמן מול ערוץ הילדים, בדיוק לשם כך קיימת אלטרנטיבה המציעה לצופים לראות את הסדרות והתוכניות האהובות, מתי שירצו, בכל שעה ועת.
לאלטרנטיבה זו קוראים ערוץ הילדים VOD, ערוץ המציע לצופים להזמין את התכנים שהם אוהבים מתי שהם רוצים, מתי שהם פנויים לצפות בטלוויזיה, ולהיות מעודכנים בפרקים חדשים, וגם ליהנות מהישנים של כל סדרה המשודרת בערוץ הילדים.

אז איפה אפשר למצוא את ערוץ הילדים VOD? היכן נוכל לראות את תכני ערוץ הילדים בהזמנה אישית? לפניכם התשובה.

את ערוץ הילדים VOD נוכל למצוא בשלושה מקומות שונים. בדקו איזה נתיב מתאים וזמין עבורכם.

  • אתר ערוץ הילדים – באתר הרשמי של ערוץ הילדים נוכל למצוא את כל הסדרות והתוכניות המשודרות בערוץ. אתר ערוץ הילדים ברשת מציע צפייה ישירה בכל הסדרות והשידורים של ערוץ הילדים. ניתן לצפות און ליין בכל תכנית של הערוץ באתר הרשמי.
  • יס Yes – במערכת שידורי הלווין Yes, תוכלו למצוא את ערוץ הילדים בערוץ 90 בשלט. הזמנת תוכניות של ערוץ הילדים VOD תוכלו למצוא ביס מקס.
  • הוט Hot – במערכת שידורי הכבלים הוט Hot, נמצא את ערוץ הילדים בערוץ 80 בשלט. סדרות ותוכניות ערוץ הילדים VOD ניתן למצוא בממיר הדיגיטלי.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם באתרשדות חובה מסומנים *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה