יום שלישי , 9 מרץ 2021
פרסומים חמים
אתה נמצא כאן: ראשי » קטנטנים » דורה » דפי צביעה דורה
דפי צביעה דורה

דפי צביעה דורה

אין ילדה או ילדה בעולם אשר אינם מכירים את דורה או לא שמעו עליה כלל. דורה היא סדרת טלוויזיה לילדים שהדמות המרכזית בסדרה היא הילדה דורה, על כן נקראת על שמה הסדרה שבעקבותיה יצאו דפי צביעה דורה. דורה היא ילדה שאוהבת לחקור ולגלות עולמות חדשים. דמותה של ילדה קטנה, צנועה ובעיקר טובה. דורה תמיד נושאת על גבה תרמיל ובו פריטים אשר יסייעו לה בדרכים כמו מפה. דורה היא לא סתם ילדה, אלא ילדה מלאת אושר ושמחת חיים, מלאת התלהבות לגלות דברים חדשים. דורה אוהבת לעזור לכולם, אם זה לחברותיה, לבעלי חיים שהלכו לאיבוד וכן הלאה. כל זאת ועוד רואים על פני דפי צביעה דורה מבלי להתבלבל כלל.

דורה

דפי צביעה דורה בתוך הרפתקה

כמו בסדרת הטלוויזיה גם במגוון רחב של דפי צביעה דורה ניתן לראות את שלל ההרפתקאות של דורה וחבריה. בכל פרק בסדרת הטלוויזיה, כדי להגיע ליעד מסוים על דורה והחברים לעבור "מבחנים" ואתגרים שונים, על מנת לכבוש את המטרה, כך גם במגוון דפי צביעה דורה ניתן לראות את המטרות בכל יצירה. כל דף צביעה מספר סיפור שונה מעולמה של הילדה החייכנית והטובה. עם הצלחת סדרת הילדים דורה, יצאו לרשת האינטרנט מגוון משחקים מעולמם של דורה, דורה ודייגו, דורה ובוץ ושלושתם גם יחד, ועוד מוצרים כגון ספרים, ילקוטים עם הדמויות, מטריות, חליפות בגדים כובעים ועוד. דפי צביעה דורה הם רק חלק מהתעשייה המשגשגת שהופיעה בעקבות סדרת הטלוויזיה המוצלחת.

דפי צביעה דורה עם חברים

דפי צביעה מתאימים לגילאי הגיל הרך ועד גיל בית ספר. ניתן לבצע מגוון פעילויות אם חינוכיות ואם חברתיות באמצעות דפי צביעה דורה. ישנן רמות קושי שונות המתאימים לחתכי גילאים שונים מפשוטים עד מורכבים יותר. קטנטנים יכולים לשחק, ליצור וליהנות מדפי הצביעה ותוך כדי לרכוש מיומנויות שונות. דפי צביעה דורה ובכלל דפי צביעה ניתן למצוא בכל אתר הפונה לילדים, בחלקם ניתן לצבוע ולצייר און ליין במחשב, ובחלקם ניתן להדפיס את דפי הצביעה ולעבוד איתם באופן פיזי עם כלי כתיבה כמו גירים או טושים. דפי צביעה דורה מתאימים לבנים ובנות כאחד, למרות שהדמות המרכזית היא בת. בדפי צביעה של דורה תמיד נוכל לראות בנוסף לדורה דמויות נוספות כמו החבר דייגו או הקוף בוץ או שלושתם גם יחד. אפשר לראות בעלי חיים, כלי רכב, עצים, פרחים ועוד.

אם יש דבר שילדים אוהבים יותר מלראות סדרות משעשעות ודמויות אהובות מהטלוויזיה, זה לשחק וליצור יצירות עם דפי צביעה של אותם הכוכבים והדמויות השונות. אספנו עבורכם מגוון דפי צביעה דורה ונשוב ונעדכן כאשר יעלו דפי צביעה חדשים לרשת. עבודה נעימה.

תגובה אחת

  1. דפי צביעה לילדים

    אתר טוב ואחלה של דף צביעה הבאתם פה 🙂

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם באתרשדות חובה מסומנים *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה