יום שלישי , 26 מאי 2020
פרסומים חמים
אתה נמצא כאן: ראשי » משחקים לבנות » קיטה סיטי
קיטה סיטי

קיטה סיטי

שלום בנות. מה המצב? מה העניינים? הבנים מעצבנים? הבנים מעפנים? אתן מוזמנות להיכנס אל העולם הווירטואלי המיועד רק לכן. עולם רך וורוד, עולם יחיד ומיוחד. ברוכות הבאות אל העולם הוירטואלי של קיטה סיטי, עולם אשר הגדירה אותו אחת הסיטיות המושבעות כעולם 100מם. (המביא דבר בשם אומרו אולי לא מביא בעולם, אבל הוא בוודאי מביא אליו ציטוט. לכן, לא אתהדר בנוצות לא לי ואייחס את ההגדרה השנונה הזו לקיטית הסיטית שיצרה אותה) . קיטה סיטי מאפשרת לכל אחת מכן, בנות, ליצור לעצמה קיטית כאוות נפשה, בצלמה ובדמותה של הדמות – אנושית או וירטואלית – שאותה היא רוצה, או מעריצה, או גם וגם. או סתם. ברוכות הבאות אל בית הבובות שתמיד חלמתן עליו!

קיטה סיטי אין עוד עיר כזאת לבנות!
קיטה סיטי היא עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות. שם, אתן וקיטה שלכן, תוכלו לבנות ולערוך פרופיל אישי לקיטה הנבחרת. תוכלו להלבישה במחלצות היופי ולשלב ברקע מוזיקה קצבית ומרקידה. בתוך העולם של קיטה סיטי יש לכן אפשרות לפגוש מכורות כמוכן למשחק הווירטואלי הנפלא, ולשתף אותן בצ'אט משותף בתחושות ובחוויות. בעיר המרתקת והמלהיבה תוכלו לפגוש בנות שאוהבות מה שאתן אוהבות ולחלוק עמן את אהבותיכן המשותפות. זרים בכלל ובנים בפרט ודאי לא יבינו מה כה מושך וכה מתק אתכן. אתן יודעות מה. שלא יבינו. הפסד שלהן. שיקנאו.

קיטה סיטי בפייסבוק

קיטה סיטי בפייסבוק

עיר האורות לבנות
קיטה סיטי היא מושג. סליחה – יש להעצים ולחדד: קיטה סיטי היא מותג. יש לה פורום. יש לה עיתון. יש לה קהל יעד גדול. יש לה מעריצות ומעריצים, ולא מעט בנים שגם רוצים. אולי משום שהעיר המופלאה הזו פותחת גם ביבשה ים של אפשרויות – לקנות, לבלות, ליהנות. במשחק זה תוכלו לצבור קיטהקש ובאמצעות הכסף הווירטואלי להעשיר את המבחר ואת המלאי שלכן, לרכוש אבזרים שונים, לעצב גיטרה, להגדיל את הגרדרובה. אבל כמו כמעט בכל מקום יפה, נקי וטהור יש גם חדירות ופלישות של מי שמתכוונות לעשות מעשים שלא ייעשו, לזהם את השפה ולצקת תכנים אסורים ולא מקובלים. אל תתפתו לשתף אתן פעולה! אתן הצד החזק והנפלא!

קיטה סיטי עולם וירטואלי
קיטה סיטי היא בובה של אתר עולם וירטואלי של ממש. לפעמים כל אחת מכן – אכן? – מדמה עצמה למי שפיה טובה נגעה בה במטה הקסמים שלה והפכה אותה לכל יכולה, לילדה שיכולה לעשות ולקנות ולחבק ולאהוב ולאכול ולשחק ולבלות ולזלול את העולם ומלואו ככל שתרצה. קיטה סיטי היא עיר המלאה בפיות טובות, ששווה וכדאי להכיר אותן, אבל כמו בכל עיר, גם בה עלולים לארוב אנשים לא רצויים. מומלץ להיזהר ממלכודות בכלל וממלכודות דבש בפרט. בקיצור – בסיטי של קיטה אתן יכולות לשוטט במשך שעות. אתן והקיטה שלכן (במשך הזמן אי אפשר יהיה להפריד בינכן) בוראות לעצמכן את העולם הווירטואלי המעניין אתכן, העולם שבו אתן חשות כל יכולות, עולם של בנות. האם צריך להסביר יותר? תבלו בנעימים, קיטיות יקרות ומתוקות!

קיטה סיטי גם בפייסבוק! לחצו על התמונה ותעברו לעולם של קיטה בפייסבוק. אפליקצייה של העולם הוירטואלי למכורות שבין הבנות. נהנים מהעולם הוירטואלי בכל מקום!

כניסה לעולם הוירטואלי של קיטה סיטה – הקליקו http://www.kitacity.co.il

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם באתרשדות חובה מסומנים *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

למעלה