משחקים חינם שחקו 624

טאקי

המשחק טאקי מבוסס על משחק קלפים פופולארי ביותר, שרבים אוהבים אותו ומשחקים בו להנאתם באופן קבוע. משחק טאקי ברשת או להורדה מאפשר לשחק גם נגד שחקנים אחרים, ומכל העולם, וגם לשחק בו לבד נגד המחשב. המשחק האהוב טאקי מעולם לא היה זמין כל כך, נוח כל כך ואפילו לא צריך לערבב את הקלפים בין המשחקים.
 
משחק טאקי להורדה מגיע עם גרפיקה והוראות משחק קלות לתפעול. המשחק מתאים לשחקנים מכל הגילאים והדבר היחידי שכדאי לשים לב אליו הוא שהמשחק ממכר מאוד. המשחק טאקי מותאם גם לאייפון, גם לגלאקסי וגם לטלפונים חכמים נוספים, ומעולם לא היה כיף לשחק טאקי כמו המשחק על מסך מגע.
 

חוקי המשחק טאקי

משחק טאקי על כל גרסאותיו מתחיל כאשר כל שחקן מקבל שמונה קלפים. מטרת המשחק היא להיפטר מכל הקלפים בהתאם לחוקי המשחק, והשחקן הראשון שנשאר בלי קלפים הוא המנצח. על השולחן מונח קלף בעל צבע וספרה מסוימים, כל שחקן בתורו יכול להניח קלף או בצבע זהה או בספרה זהה. שחקן שאין ברשותו קלף מתאים, שולף קלף מהקופה.
 
מה שהופך את המשחק טאקי למעניין כל כך הם הקלפים הנוספים המכניסים עניין נוסף למשחק: קלף 2+ המחייב את השחקן הבא לקחת שני קלפים, או להניח בתורו קלף של 2+ ולחייב את השחקן הבא בלקיחת ארבעה קלפים. קלף "עצור" שגורם לשחקן הבא להפסיד את תורו,. קלף שינוי הצבע בו ניתן להכריז על צבע אחר. קלף פלוס המאפשר לשחקן להניח עליו עוד קלף מאותו הצבע. קלף הטאקי המפורסם עליו ניתן להניח את כל הקלפים מאותו הצבע שיש בידי השחקן, וקלף הסופר טאקי שמאפשר לשחקן להניח את כל הקלפים שברשותו מצבע אחד על פי בחירתו.
 

הייחודיות של טאקי

אחד הדברים המייחדים את המשחק טאקי מבין שאר המשחקים הוא שאפשר לשחק בו גם נגד המחשב, ולא חייבים לחכות לחברים או לבני משפחה שיסכימו לשחק אתכם. המשחק שומר על כל הכללים המוכרים וכל מי שאוהב לשחק טאקי ימצא את גרסת המשחק להורדה של טאקי כאחד ממשחקי החובה להורדה לטלפון החכם שברשותו. הורידו כבר עכשיו את טאקי לפלטפורמה הרצויה לכם ונצחו את חבריכם או את המחשב במשחק הקלפים הפופולארי.

בטעינה