משחקים ברשת לילדים? לא רק!


משחקים ברשת We Games משחקים לכולם

עבור רבים, יותר מכל מהווה רשת האינטרנט מאגר משחקים אונליין בלתי נדלה – גן או פארק שעשועים, קניון של הנאות וריגושים. אין צורך לשלם כרטיס כניסה, אין הגבלה על משך השהייה. משחקי פלאש המקנים חוויה של זירה אקטיבית, אינטראקטיבית, תלת ממדית, היוצרת עבור המשתתפים זירה שיש בה כללים ברורים אבל בעיקר – כר נרחב, בלתי מוגבל, להפגין יכולות וכישורים, לצבור נקודות. להתקדם בסולם השלבים, לצבור בונוסים ומענקים ולחוות הצלחות.

משחקים לכל טעם וגיל

המבחר, כפי שעשוי להתרשם כל מי שנכנס לאתרי המשחקים הרבים, הוא רב ועצום: משחקי פעולה, משחקי יריות, משחקי הלבשה, משחקי בנים, משחקים לבנות (אף שהגבולות בין המינים מיטשטשים לא אחת וכל מין עשוי למצוא עניין וטעם במשחקים המוגדרים כמיועדים למשנהו), סוניק, חרבות וסנדלים, משחקי לגו, פאוור ריינג'רס, בן 10, משחקי מכוניות, משחקים עם הציפורים הכועסות הלו הן אנגרי בירדס, מריו, באבלס, משחקי צביעה במחשב ולהדפסה של באטמן וגיבורי על בכלל, משחקי נסיכות כמו בראץ, דורה, ברבי, משחקי מלחמה וקרבות גלדיאטורים, משחקים של גיבורים מהסרטים ועוד.

משחקים לילדים המתאימים לקטנטנים החל מגיל 3

עבור קטנטנים יש היצע מגוון ועצום של אפשרויות משחקים לילדים ברשת. כיום שכל מחשב מחובר לרשת האינטרנט, בכל מקום בכל זמן, הקטנטנים כבר לומדים מהר את הכללים ועבורם משחקים רבים זמינים ונגישים. בדרך כלל עבור קטנטנים מוצעים ברשת משחקים שמעבר לחוויית משחק כייפית, יתרמו רבות להתפתחותם, הן המוטורית והן החשיבתית. גיבורים שקטנטנים אוהבים לשחק איתם: בוב הבנאי, סמי הכבאי, תותית, ארתור, ברני, דורה ודייגו, בוב ספוג, הלו קיטי, טלטאביז, דובוני אכפת לי ועוד…

קטגוריות משחקים מובילים לקטנטנים

· משחקי צביעה במחשב לצד דפי צביעה להדפסה
· משחקים עם חיות וירטואליות
· משחקי פאזל ומשחקי זיכרון
· לכל המשחקים שמתאימים לקטנטנים

משחקים שיאהבו ילדים בגיל בית ספר יסודי

הילדים של היום מגיעים לגיל בית ספר כבר עם ניסיון רב בתחום המשחקים. בשבילם משחקים של זיכרון וחיות הן כבר משחקים "לילדים קטנים" והם הרי כבר "גדולים"… אז מה אוהבים לשחק ילדים בגיל בית ספר, אתם וודאי שואלים. משחקים הקורצים לילדים בגילאים אלו בדרך כלל יהיו משחקים עם דמויות מוכרות ואהובות מהטלוויזיה, לדוגמא –

· משחקי דרדסים, בן 10, סופר מריו, סוניק הקיפוד, גארפילד, באגס באני, טום וג'רי ועוד…
· משחקי גיבורי דיסני – באטמן, סופרמן, ספיידרמן, מיקי מאוס, בת הים הקטנה, פו הדוב, פוקהונטס, נמו, סינדרלה, שלגיה, פיניאס ופרב, פלונטר, רטטוי, קים פוסיבל,   צ'יקן ליטל והרשימה עוד ארוכה.

כמובן כל אלה בנוסף להיצע הרחב שיש לרשת להציע לשחקנים הגדלים. משחקי מרוצים עם תלת מימד ובלי, משחקי מלחמה, יריות וקרבות בין לוחמים, ייצורים, זומבים וחייזרים, משחקי הלבשה ובישול בכל צבעי הקשת, משחקי ספורט רבים בכל ענף ספורט שרוצים, משחקי באבלס ופיצוץ בלונים ועוד ועוד.

משחקים לילדים גדולים יותר ושחקנים בוגרים

שחקנים בוגרים ואפילו ילדים שמחשיבים עצמם כילדים גדולים מחפשים בדרך כלל משחקים שיעניקו להם ערך מוסף של חוויה והעברתם שעות הפנאי בכיף ואתגר. ישנם שחקנים שמעדיפים משחקי חשיבה כמו משחקי שחמט, סודוקו, קלפים וכדומה, וישנם שחקנים שדווקא מעדיפים משחקים שלכאורה נראים כי מתאימים לילדים, אך למעשה מדובר במשחקים הרבה יותר מסובכים שדורשים תכנון אסטרטגיות לשם הצלחה. למעשה לשחקנים בוגרים מתאימים כל קשת קטגוריות המשחקים ברשת, רק צריך לבחור, לשחק וליהנות כל שחקן ומה שהוא אוהב

משחקים רבים פשוטים להפעלה. אין כל קושי ללמוד את החוקים, ובדרך כלל די בלחיצה על העכבר לחוד או על המקשים כדי להתקדם במשחק. משחקים רבים מתנהלים בקצב מהיר, תוסס, על רקע מוזיקאלי המעצים את חוויית המשתתפים. אם וכאשר משחק מסוים אינו לטעמכם, אין כל דרישה מכם להמשיך בו. ההיפך – בכל רגע נתון תוכלו להפסיקו ולהתחיל לשחק במשחק אחר.

פורומים אטרקטיביים

בפורומים השונים תוכלו לקבל מידע על משחקים חדשים, לקרוא חוויות ורשמים של שחקנים שהתנסו במשחקים שונים ולהתחלק עמם בחוויותיכם. שם גם תוכלו לקבל תשובות לשאלות שמטרידות אתכם בקשר למשחקים שונים. תתפלאו, אבל רבים מוכנים לסייע לכם ולאפשר גם לכם להפיק ולמצות ממשחקי הרשת חוויות רבות.
חלק ניכר מהמשחקים אתם יכולים להוריד אל המחשב הביתי או אל המכשיר הסלולארי שלכם ובכך להצטייד במלאי גדול של משחקים, שבהם תוכלו לשחק גם במהלך נסיעות ממושכות או המתנה למישהו או למשהו.

משחקי הרשת הם עולם בתוך עולם. רבים נשבים בקסמיהם ומתמכרים להם. מי שקובע האם משחק מסוים מתאים לגיל מסוים הוא בעיקר השחקנים. גם משחקים המוגדרים כמשחקים לילדים עשויים לרתק מבוגרים, מאחר שבכל אחד מאתנו, מבוגר ככל שיהיה, חבוי ילד שטרם התגבר ואולי לעולם לא יתבגר ותמיד יזהה משחקים המשמרים את טעמה של הילדות וקסמיה.

משחקים ברשת לכל שעה

גם כשבחוץ כבר מחשיך – לא תשמעו, ילדים, מי מהוריכם קורא ומפציר בכם לעלות הביתה, הואיל ואתם נמצאים בבית. לכל היותר אתם עשויים להישאל האם סיימתם להכין את שיעורי הבית המיועדים למחר…

המשחקים מתאימים לכל מצב רוח ולכל מזג אוויר. אפשר לשחק אותם לבד או עם חברים. אפשר להחליף בין סוגי המשחקים בכל עת ולא צריך להסביר או להתנצל מדוע משחק מסוים מושך ומרתק אתכם ומדוע משחק אחר – פחות. המשחקים הם הממלכה שבה אתם השליטים הבלעדיים הקובעים באיזה משחק לשחק ובאיזו שעה.