משחקי כדורגל משחקים אונליין


דומה כי לא נדרשת הוכחה להיותו של הכדורגל כמשחק הפופולארי בעולם. מאות מיליוני בני אדם בכל רחביו עוקבים בדריכות, מי בכסיסת ציפורניים ובמריטת שיער ומי בתפילה שבלב, אחר משחקיהן של קבוצות הכדורגל הנחשבות לטובות בעולם, ריאל מדריד וברצלונה, כאשר הן נאבקות בניהן במסגרת מה שמכונה 'הסופר קלאסיקו'.

משחקי כדורגל ברשת השפע במלוא תפארתו

על נוכחותו העצמתית וחובקת זרועות תבל של הכדורגל ניתן ללמוד גם מהפופולאריות העצומה הגלומה במבחר משחקים של כדורגל ברשת: בעיטות חופשיות, מונדיאל לחיבורים, כדורגל 1 על 1, כדורגל זומבים, כדורגל רחוב, ראשים משחקים כדורגל, פנדלים, כדורגל חופים, כדורגל שולחן, כוכבי הכדורגל, אליפות הנגיחות ועוד אין ספור גרסאות מגוונות של משחקים. את משחק הכדורגל בכללותו הגדיר, בשעתו, הפילוסוף ישעיהו ליבוביץ, כמשחק שבו "22 מטומטמים רודפים אחרי כדור אחד". סביר להניח, כי אילו היה נוכח לדעת עד כמה רבים הם האנשים בכל רחבי תבל בכל, ובמרחב עולמות וירטואלים ברשת האינטרנט בפרט, שהכדורגל לא רק בראש מעייניהם אלא זורם בדמם, היה, מן הסתם, משנה את הגדרתו או, אולי, מחדד ומחריף אותה…

בכל משחק כדורגל ברשת כל אחד יכול להיות אלוף, אם ישכיל לנצל את כישוריו: זריזות, מהירות תגובה, וקצת מזל, שלעולם לא יזיק. לא נדרש כושר גופני אלא יכולת להפעיל את האצבעות המיומנות הנדרשת על העכבר והמקלדת.

משחקי כדורגל אולטימטיביים

משחקי כדורגל מדגימים וממחישים את ייחודה של רשת האינטרנט, המאפשרת לכל אחד שיש לו מחשב ואינטרנט להשתתף בחוויית הכדורגל החוצה יבשות ומאחדת המוני בני אדם מכל השכבות באהבתם את המשחק המשגע והממכר. כדורגל ברשת הוא עולם ומלואו. משחקי פלאש מלאים תנועה, צבע וקול מדמים את האווירה המחשמלת השוררת באצטדיונים, מאפשרת לכל אחד לחוש מקצת מהתחושה המהממת שחשים שחקנים המשחקים לעיניהם של עשרות אלפי צופים.

משחקי הכדורגל מאפשרים לכם לשאול את זהותם של גדולי הכוכבים של המשחק, ללבוש את מדי קבוצותיהם, להצליח כמוהם ולזכות בתשואות ההוקרה וההערצה שהם זוכים להם במשחקי הכדורגל האמתיים….

משחקים במגרשי כדורגל וירטואלים

כדורגל אינו רק כל עולמם של שחקני הכדורגל המקצוענים אלא גם של מיליוני בני אדם, חובבי המשחק בכלל ואוהדיהן ומעריציהן של קבוצות מסוימות בו. עבור רבים-רבים הכדור הוא הכול. במשחק הזה פורקים לחצים, מביעים רגשות, מבטאים תסכולים, ובעיקר – נהנים.

מי מכם שאוהבים כדורגל בכל נפשם יעצימו את אהבתם ויעשירוה באמצעות משחקי הכדורגל המגוונים המוצעים באתרים רבים ברשת האינטרנט. משחקים רבים מוצעים חינם ואפשר להיכנס אליהם ולהתחיל לשחק בהם לאלתר. אפשר לשחק לבד ועם חברים (יותר כייף!).

מה שאולי נבצר מכם להוכיח על כרי הדשא האמתיים, במגרשי הכדורגל הממשיים, תוכלו לעשות באופן חופשי במשחקי הכדורגל הוירטואליים. המגוון העצום מאפשר לכם לבחור את המשחקים האהובים עליכם. איש לא יכעס עליכם אם מכל סיבה שהיא 'יישבר' לכם ממשחק מסוים לפני שהוא הסתיים ותתחילו לשחק במשחק אחר. כל המגרשים פתוחים וזמינים עבורכם. שחקו ותיהנו כאוות נפשכם וגלו כמו רבים את קסמו של המשחק על כל גווניו.

משחקי כדורגל אונליין – המובילים

כאמור בתחילה, משחקים בקטגוריית משחקי כדורגל יש בשפע אין סופי. משחקי כדורגל לכל גיל, לכל זמן ולכל מקום. כמו בכל קטגוריית משחקים לילדים גם במשחקי הכדורגל בולטים מעל השפע הקיים מספר משחקים שאין שחקן שאינו שמע או לא מכיר. להלן משחקי הכדורגל המובילים כיום ואין סיבה שלא יובילו גם בעתיד. משחקים מלאים בהנאה וכיף, הגרפיקה נעימה לעין, הסאונד נעים לאוזן, והתוכן שבמשחקים פשוט ומאתגר יחדיו.

  • כדורגל ראשים – סדרת משחקים שבהם השחקנים הם רק ראשים ללא גוף (!). כפי שזה נשמע משעשע, משחקים בסדרה זו אכן מהנים ומאתגרים כאחד. מפתחת סדרת המשחקים ראשים משחקים היא .Mousebreaker החברה מציעה משחקים בהם הראשים הם השחקנים במשחק טניס, משחק כדורסל והמוביל מבין כולם הוא המשחק המדובר כמובן. תוכלו לבחור את הקבוצה שלכם ומולה להתחרות על המגרש הוירטואלי.
  • כדורגל רחוב – משחק כדורגל המתנהל כולו באמצע רחוב סוען, רחוב בו מכוניות נוסעות, ללא ספק לא המקום המיועד למשחק כדורגל, אך ברשת בכל מותר, הכל אפשרי, אנו לא פוגעים באף אחד ובטוח לא מסכנים את עצמנו, השחקנים. המטרה היא לנהל משחק כדורגל בין הדברים המתרחשים ברחוב שלנו, כמובן מבלי להיפגע.
  • כוכבי הכדורגל – משחק כדורגל עם מיטב הכוכבים שאנו מכירים מהמגרש מחוץ למסך המחשב. במשחק תוכלו לבחור את הגיבור שלכם, את כוכב הכדורגל אותו אתם מעריצים ואיתו תרצו לנצח. במשחק כוכבי הכדורגל תוכלו לבחור האם לשחק לבדכם אל מול המחשב או לשחק מול חברים, דבר המשדרג את חווית המשחק ממש פלאים.
  • יורו 2012 – בדומה למשחקי FIFA משחקי הכדורגל להורדה הידועים, כאן מוצע לנו משחק כדורגל און ליין הישר ממשחקי יורו 2012. אין צורך בהורדה למחשב, רק לבחור את הקבוצה שלכם, לעלות על הדשא הווירטואלי ולנצח את קבוצת היריב. במקביל ולאחר משחקי יורו 2012 במציאות שמחוץ לרשת, יצאו לאור משחקים של כדורגל רבים ברשת האינטרנט, כולם כאחד בעלי אופי וצבע של משחקי האירו האמיתיים.
  • כדורגל שולחן – אין שחקן שאינו מכיר את המשחק שמחוץ לרשת כדורגל שולחן. משחק שאותו משחקים על גבי שולחן עם ידיות עבור שני שחקנים, על הידיות מחוברים ותלויים להם השחקנים, שאותם עליכם להזיז ולגרום להם להבקיע שערים. משחק מלא אקשן שכמובן מוצע גם הוא במגוון ווריאציות בשפע של משחקים חינם ברשת.

ולסיום, משחקי כדורגל ברשת האינטרנט תוכלו למצוא בכל אתר משחקים, כמובן שגם כאן אצלנו תוכלו לפגוש קטגוריית משחקים המיועדת כל כולה למשחקים של כדורגל במגוון צבעים, בשפע בלתי נדלה, עליכם רק לבחור את משחק הכדורגל שלכם, לשחק וליהנות.