משחקים חינם שחקו 1.44K

פיפא 2021 להורדה

משחק כדורגל על המסך שהכי קרוב למציאות שעל המגרש כיום הוא ללא ספק המשחק פיפא 2021 מבית היוצר של חברת EA Sports, ובעקבותיו ואפילו בתוצאת תיקו המשחק PES 21 מבית Konami. המשחק פיפא 2021 הוא המשחק העשרים במספר מתוך הגרסאות שיצאו לאורך השנים, מאז צאת המשחק לאור.
 
אם תשאלו את מעריצי סדרת משחקי כדורגל זו מה כל כך מושך בה, התשובה בוודאי תהיה חד משמעית – משחק כדורגל אמיתי באיכות מעולה המספקת הנאה אדירה שאין כמותה. מדובר במשחק כדורגל המוצע להורדה, שבו ניתן לחוות ולשחק כדורגל אמיתי, מבלי להיות שחקן מוצהר על המגרש הבינלאומי.

 במשחק FIFA ניתנת לשחקנים האפשרות לבנות קבוצת כדורגל בינלאומית, לאמן אותה כראוי וכאשר מוכנים לצאת לתחרות כדורגל מול קבוצות שבוחרים מרחבי העולם. קבוצות מוכרות ומובילות עם שחקני כדורגל בעלי שם דבר בעולם הכדורגל שעל המגרש האמיתי. על עטיפות המשחקים נפגוש שחקנים מליגות כדורגל מכל העולם, כמובן הבולטים שבכל ליגה. המשחק כיום הוא עם גרפיקת תלת מימד, דבר המעניק למשחק FIFA תחושה של משחק אמיתי ללא עוררין כמעט 100% כדורגל על הדשא עם כל הכוכבים.

 

משחקי כדורגל פיפא על ציר הזמן

לפניכם המשחק פיפא 2021 אך כאמור זו גרסת המשחק שבאה לאחר תשעה עשר משחקים שקדמו לה במרוצת הזמן. מאז צאת המשחק הראשון לאור FIFA International Soccer בשנת 1993, בכל שנה דואגת מפתחת המשחקים להשיק משחק עדכני עם שדרוגים שלא נראו במשחקים שקדמו לו. כאשר משחק טוב רואים זאת, ובמקרה של משחקי כדורגל FIFA מספר החלקים של המשחק מדברים בעד עצמם. את המשחק ניתן לשחק עם מספר שחקנים פיזית לידכם או מול שחקנים מהעולם, איך שאתם אוהבים ונוח לכם.

 

המשחק פיפא 2021 זמין בפלטפורמות הבאות –

כמובן המשחק מוצע להורדה למחשב PC עם מערכת הפעלה Windows, ובנוסף תוכלו למצוא גרסאות משחק לפלטפורמות המשחקים: פלייסטיישן, Wii, PSP,Xbox 360 ועוד. גם במכשירים חכמים וסמארטפונים המשחק זמין – באייפון ובאייפד. בקרוב המשחק פיפא 2021 גם בחנות של גוגל עבור מכשירי אנדרואיד.

בטעינה