משחקים חינם שחקו 1.49K

100 Floors

המשחק 100 Floors או בעברית 100 קומות הוא משחק המזכיר את המשחקים "דלתות" ו"בריחה מהחדר" שכולם מכירים מהעבר. המטרה במשחק היא להגיע עד הגג! איך עושים זאת? עלינו לעבור בהצלחה את כל הקומות. בכל קומה במשחק ישנה חידה שעלינו לפתור כדי שתיפתח הדלת לקומה הבאה.

המשחק הוא משחק שנדרשת בו חשיבה, למרות שהדבר נשמע לא הכי משכנע, המשחק 100 Floors הוא אחד המשחקים החמים כיום בהורדות למכשירים ניידים ומכשירים חכמים בכלל. בדומה כמעט לכל משחק גם במשחק זה מתחילים בשלבים פשוטים (לכאורה) אך ככל שעולים בקומות כך גם עולות רמות הקושי השונות.

מאה קומות המדריך

בשל היותו של המשחק משחק חשיבה והיגיון מתקדם, בנוסף למשחק 100 Floors קיים להורדה בחינם (כמובן) המדריך השלם למשחק, כיצד ניתן לעבור את כל הקומות בהצלחה. לא קיים שחקן שלא היה צריך את עזרת מדריך המשחק באף קומה בכלל. במדריך נמצא סיוע במעבר הקומות השונות, כאמור רמות הקושי עולות ומתקדמות.

אז אם טרם נחשפתם למשחק שמשגע כיום את מצעד ההורדות, אתם מוזמנים להוריד אותו כעת בחינם, משחק שיהיה איתכם בכל זמן עד שתצליחו לעבור את כל 100 הקומות ועד הגג!

הפתרונות של כל השלבים במשחק Floors 100

אם אין לכם סבלנות להוריד את המדריך ואתם צריכים עזרה כי נתקעתם באיזו קומה, לפניכם הפתרון לכל 100 הקומות (!) במשחק 100 Floors, אבל מומלץ להשתמש בסרטון רק אם לא מצליחים במציאת הפתרון בקומה מסוימת, אחרת ההנאה לא נשארת מסקרנת וגדולה כפי שהיא אמורה להיות מלכתחילה.

בטעינה