בבלס או באבלס לא חשוב איך תכתבו תתמכרו!


חיפשתם בגוגל בבלס ולא מצאתם? רשמתם באבלס ומצאתם משהו לגמרי אחר? או שאולי אתם לא בדיוק יודעים מה אתם מחפשים? אז בקצרה משחק בבלס (נהוג גם לכתוב באבלס) הינו משחק מאתגר ומושך עין במבט ראשון עליו. נכון שהמשחק הזה גם ממכר במידה מסוימת ובכך אולי היופי שלו. התמכרות זו דומה לשאר התמכרויות למשחקי רשת או רשתות חברתיות כמו פייסבוק. משחק הבאבלס יכול לעזור לכם בהרבה מצבים בחיים כמו הורדת סטרס או סתם לשם הנאה, ואתם עוד תראו כמה הוא יכול להיות מהנה בשבילכם.

בבלס עוזר להתרכז, באבלס מפתח מהירות תגובה

בבלס הוא לא רק שעשוע או אמצעי יעיל לשריפת זמן, הוא גם משחק שיכול לפתח או לשפר אצלכם את זמן התגובה. באבלס הינו משחק זהירות ולכן הוא הכרחי בחיים, וכתוצאה מעיסוק בו אתם יכולים לרכוש מיומנויות שתצטרכו אותן הרבה בחיים. בשל דרישת זהירות רבה במשחק בבלס, אתם תצטרכו להתרכז אך ורק בו ולהתנתק לגמרי מהמציאות. לאחר כמה אימונים במשחק זה אתם תזהו גם תכונות אלה בחיי היום יום שלכם. באם אתם סטודנטים, אתם תהיו יותר מרוכזים בלימודים וגם בבחינות. באבלס יעזור גם לאנשים שעובדים במקצועות בהם נדרשת התרכזות רבה והשקעה שכלית.

בבלס בשביל ילדים או באבלס בשביל מבוגרים?

התשובה היא גם וגם. ויתרה מכך גם יותר למבוגרים מאשר ילדים. בבלס יוכל לעמוד בשורה אחת עם הדמקה ושח-מט ללא הגזמה. כמובן שמשחק באבלס קל יותר יחסית למשחקים כמו דמקה ושח-מט, אך הוא בוודאי יעשה את שלו בשיפור תכונות שונות אצלכם. הדרישה של משחק זה לרמת התרכזות רבה תוך כדי, תשפר אצלכם את ההתרכזות גם בתחומים שונים בחיים. אולי דווקא בגלל זה אנשים מבוגרים רבים אוהבים את המשחק באבלס ומקדישים לו הרבה זמן מן החיים שלהם. בבלס ממכר וכולם מודים בזה. הוא ממכר בדיוק כמו יין טוב או סיגר מקובה והבחירה היא כמובן שלכם.

הופעתו של באבלס ותחזית לעתיד של בבלס

ללא ספק זהו משחק שנכנס חזק לתחום של משחקי רשת באינטרנט. אין להשוות את התקופה שהייתה לפני המשחק באבלס לבין התקופה שלאחר משחק בבלס. ההבדל ענק וככל הנראה משחק זה עוד יישאר בשימוש שלנו הרבה זמן. בבלס הוא משחק זהירות ולכן קדמו לו עוד אלף כמונו, אך משהו באמת מיוחד יש במשחק זה, עד כדי כך מיוחד שהוא ממכר יותר ויותר אנשים בכל העולם. ככל הנראה המשחק באבלס עוד ילך וישתדרג עם הזמן והוא יישאר בבמת המשחקים הרשתיים לאורך זמן. התפתחות זו בעיקר נוגעת בסגנונות של המשחק בבלס וכבר היום ישנן סגנונות רבים של המשחק.

בבלס במקומות העבודה וכן באבלס בבית

עובדי משרדים נוהגים להתעסק בשריפת שעות עבודתם על ידי שעשועונים רבים ברשת האינטרנט. אחת השיטות הנפוצות לעשות זאת היא לשחק במשחק באבלס. זה נהיה עד כדאי כך נפוץ ומקובל שלפעמים הפלנקטון המשרדי מקדיש למשחק בבלס יותר זמן מהרגיל. כמו שזה לא ייראה מוזר, אך גם אחרי שעות העבודה בני אדם מסויימים יושבים על המחשב בבית על מנת סוף-סוף לתפוס את כל הכדורים בשלב המאה ועשרים של המשחק. בבלס השתדרג בזמן האחרון והוא כולל היום בתוכו רמות קושי רבות שונות ומשונות. באבלס ממכר וזה ידוע, למרות זאת עדיין כולם משחקים בו.

משחקי באבלס פופולארים

בראש הרשימה נמצא המשחק שהוא חלק מכל חייו של שחקן, כולם מכירים אותו ונהנים לשחק בו… משחק באבלס קלאסי, הפשוט, הנקי, המאתגר והמהנה מכולם! את המשחק שעומד בראש משחקי הרשת המובילים בכל הזמנים, ניתן לשחק בכל מקום. כיום, למשחק אפליקציות להורדה למכשירים חכמים, כך שניתן ליהנות ממנו בכל זמן שרוצים. תוכלו להוריד את המשחק בלינק. בעקבות הצלחתו הסוחפת של המשחק באבלס, כל יום יוצאות עוד ועוד גרסאות שונות ומיוחדות למשחק, גרסאות משחק באבלס שכולן בעלות אותה המטרה, פיצוץ בועות בשלישיות של צבעים זהים, והתמודדות מול הבועות שאסור שתגענה לתחתית המסך של המשחק. כל גרסה היא בצבע ומיוחדת בזכות עצמה.

אחרי המשחק באבלס קלאסי שאין שחקן שלא מכיר, מגיע המשחק המוביל השני בקטגוריית משחקי פיצוץ הבועות והוא כמובן המשחק בועות בצרורות. משחק באבלס אמנם קצת שונה אך כמובן שגם הוא משחק מאתגר ומהנה ושייך לקטגוריית משחקי באבלס. מי שטרם הכיר את המשחק ויש לו מספיק זמן פנוי להכיר משחק מלא בקסם ואתגר מוזמן להיכנס ללינק ולהיחשף למשחק שכולו הנאה אחת גדולה (וגם ממכרת!) ומגניבה. למשחק עד היום יצאו ארבע גרסאות, שמי שמכיר על מה מדובר לבטח כבר התמכר לארבעתן. הגרסאות הן בועות בצרורות 1,2,2.5,3. כמו כל משחק מצליח ברשת גם למשחק בועות בצרורות ישנן גרסאות רבות. מפתחי משחקים כבר הבינו מזמן את הפוטנציאל שטמון ברעיון המשחק המלהיב ברשת, ופתחו בעקבותיו משחקים בגרסאות נוספות שכולן כאחת מזכירות את המשחק בועות בצרורות.

השלישי ברשימת משחקי באבלס המובילים והפופולארים ברשת עומד בכבוד המשחק באבלס מסתובב או יש המכנים אותו כבאבלס גלגל. המשחק גם הוא מיוחד בפני עצמו. שייך למשפחת משחקי פיצוץ הבועות אך בכל זאת בעל אופי ייחודי ומאתגר לו. כשם של המשחק אכן כך הוא, משחק באבלס מסתובב, משחק שהוא בעל אותה מטרה אך (תחזיקו חזק) בתנועה! מפתחי המשחק לקחו את הגרסה הקלאסית והנקייה של המשחק, והוסיפו לה תבלינים של פיצוץ בועות בתנועה כאשר המשחק מסתובב והאתגר שווה את הלב. אז אם טרם הכרתם את המשחק מומלץ לכם להכיר מדובר באתגר וירטואלי מהנה ובלתי רגיל.