משחקים שכולם אוהבים באבלס טראבלס


מי לא שמע, לא מכיר או לא שיחק במשחקי באבלס טראבלס? כנראה לא רבים מאיתנו, הרי משחקי זהירות הם המשחקים הכי פופולאריים ואטרקטיביים כיום ברשת. המשחק במשחק חייב להיות בעל תגובה מהירה, תשומת לב גבוהה ותשוקה להרפתקאות. כולנו אוהבים משחקים שיש בהם לא רק את כל האפשרויות לזוז מצד לצד ולקפוץ מהרצפה אל התקרה, אלא גם משחקים שיש בהם גרפיקה טובה ונעים לשחק בהם. באבלס טראבלס הוא בדיוק המשחק הזה. אתם תצטרכו להיות זהירים ולשים לב לכל כדור שמסתובב סביבכם ורוצה לפגוע בכם. המשימה לא פשוטה כל כך. האם אתם מוכנים לקחת אתגר זה וללכת איתו הלאה?

למה משחקים כמו באבלס טראבלס כל כך פופולאריים?

למעשה התשובה היא מאוד פשוטה והיא מסתכמת במילה אחת – שעמום. לפי הסטטיסטיקה רוב הגולשים מעבירים את זמנם ברשת על מנת לשרוף את הזמן בעבודה, או בשביל לשעשע את עצמם בזמן השעמום. משחקים כמו באבלס טראבלס הם רק אופציה אחת מן המניין לשרוף את הזמן עם חווית משחק מאתגרת. באבלס טראבלס לעומת משחקים אחרים ברשת לא רק שורף את הזמן כאשר משעמם לכם, אלא גם נותן לכם הזדמנות לבדוק עד כמה אתם זהירים ומהי רמת מהירות התגובה שלכם. מסיבה זו בדיוק גם רשתות חברתיות כמו פייסבוק והמשחקים שבהן גם כל כך אקטואליים ואטרקטיביים.

באילו משחקים לשחק – באבלס טראבלס או אחרים?

על תשובה זו יענה כל אחד לפי רצונו ולפי תשוקתו, אך בואו נראה אילו יתרונות יש במשחקי באבלס טראבלס ולמה הם מומלצים כל כך. משחקים כמו באבלס טראבלס הופיעו לראשונה לפני כעשר שנים. הם מיד הפכו למשחקי רשת בשל דרישות הקטנות שלהם מן מערכת ההפעלה. למעשה משחקים אלה מתאימים לדפדפן בלבד כמו תמונה או כל סרטון. ההבדל העיקרי שישנו במשחקי זהירות כמו באבלס טראבלס הוא המיומנות שתוכלו לקחת אותה גם לחיים. לאחר המשחק אתם תוכלו להיות יותר זהירים וגם להעלות את רמת מהירות התגובה שלכם, דבר שכל כך נחוץ בימינו.

סדרת באבלס טראבלס והמשך השגעון של משחקים ברשת

השגעון של משחקים לילדים ברשת התחיל כבר לפני עשרים שנה. בתחילת המאה הנוכחית הפך האינטרנט לא רק למאגר מידע שטחי, אלא מקום בילוי במובן הווירטואלי. הושקעו מיליוני דולרים על מנת לבנות את רשת האינטרנט כמו שאנו רואים אותה היום. הגולש הרגיל שניגש לשחק באבלס טראבלס למשל, אינו מזהה את ההשקעה הגדולה שהשקיעו יזמים גדולים במשחקי רשת מאחר והמשתמש אינו רואה את התמונה מאחורי הקלעים. למען האמת זה גם לא צריך לעניין את הגולש הממוצע, מאחר וזה לא התפקיד שלו- להתעניין כיצד הכל התחיל. גולש האינטרנט יהפוך לשחקן תוך שניה בלי לחשוב פעמים, אך רק במידה והמשחק באמת מוצא חן בעיניו. על מנת שהגולשים יאהבו משחקים כמו באבלס טראבלס המשקיעים עושים הכל לשם כך.

מי מרוויח מזה שאנו משחקים משחקים כמו באבלס טראבלס

מפתחי התוכנות אינם תמיד מפתחים כל תוכנה רק למען הרווח. למעשה זוהי נוסחה שיווקית שלא נעמיק בה יותר מדי, אך מאחר והרבה משווקים משתמשים בה, הגולש רק מרוויח. משחקים מן המניין כמו גם המשחק באבלס טראבלס הם משחקים שמפותחים ללא מטרת כל רווח, לא בשביל לקדם מותג כלשהו. באמצעות הפצת המשחק החינמי, החברה המפתחת בונה לעצמה מוניטין בקרב חובבי משחקי רשת ובכך רוכשת לקוחות פוטנציאליים חדשים, בתקווה שהם ירכשו את המשחקים בתשלום שהם גם מפתחים. ככה שאל דאגה! תשחקו באבלס טראבלס – אף אחד לא מרוויח עליכם!