משחקים חינם שחקו 1.65K

Draw Something צייר משהו

אם ברשותכם מכשיר סלולאר חכם וודאי שמעתם, הכרתם או שיחקתם במשחק המגניב Draw Something או בשמו העברי צייר משהו. אם הגעתם לכאן זה בטח מהסיבה שגם אתם מתוך מיליוני אנשים מכל העולם, רוצים להוריד את אפליקציית המשחק למכשיר שלכם וליהנות מחוויית משחק מהנה. לפניכם 3 אפשרויות של הורדת האפליקציה. ראשונה אפליקציית המשחק להורדה לאנדרואיד, שנייה אפליקציית המשחק להורדה למכשירי אפל, השלישית זה למעשה לינק של המשחק למשחק במחשב הביתי ללא צורך בהורדה, רק הרשמה.

Draw Something הדרך לראש טבלת האפליקציות 

המשחק צייר משהו Draw Something הוא משחק תוצרת כחול לבן (כן! כן!) משלנו. מפתחת אפליקציית המשחק היא חברה ישראלית OMGPOP. מעת השקת אפליקציית המשחק ועד מספר שבועות ספורים לאחר מכן, בוצעו סביב העולם למעלה מחמישים מיליון (!) הורדות של המשחק Draw Something בגרסתו הסלולארית למכשירי האייפון והאנדרואיד. כאשר אפליקציית המשחק הופכת לדבר הבא בעולם משחקי הסלולאר, מופיעה חברת זינגה הידועה, ומחשש כי אפליקציה זו תשבור את השוק שלה, היא מציעה לחברת OMGPOP לקנות את גרסת אפליקציית המשחק המלאה. וזו נענית בחיוב.

אז מה זה בכלל המשחק Draw Something או צייר משהו 

המבוגרים יותר שבנינו וודאי מכירים את המשחק מפעם ששודר בטלוויזיה "תן קו". משחק שהוצע גם כמשחק מחשב וכן כמשחק לוח לבית. המשחק תן קו הוא למעשה בסיס המשחק Draw Something אך כמובן שאפליקציית המשחק משודרגת ומהנה הרבה יותר. כפי שציינו לא פעם מדובר באפליקציית משחק המוצעת להורדה עבור מכשירים סלולאריים (חכמים) דהיינו, סמארטפונים.

לצורך משחק עלינו למצוא "חבר טלפוני" שישחק איתנו. המשחק הוא עבור שני שחקנים. לאחר שהורדתם את האפליקציה, עליכם לחפש שחקן מהעולם שגם באמתחתו נמצא המשחק. מצאתם שחקן, התחברתם למשחק, קדימה, מתחילים לשחק!

המטרה במשחק Draw Something היא לשלוח לשחקן השני שמעבר, שמשחק מולכם ציור שעליו לנחש מה יש בציור. מי מצייר את הציור אתם שואלים? אתם! כן! כאן מתגלה הקסם של האפליקציה. משחק שמחזיר אותנו לילדות, נותן לנו להשתעשע עם צבעים, דמויות וציורים. לא חייבים להיות ואן גוך כדי לשחק וליהנות, כולם מציירים כולם נהנים, המספרים מדברים בעד עצמם, כנסו לעניינים.

ציירתם ציור לשחקן השני, הוא הצליח לגלות מה ציירתם? זכיתם במטבעות! כך יעשה גם השחקן השני, ישלח לכם ציור שצייר ועליכם יהיה לגלות מה צייר וחוזר חלילה. שם המשחק צייר משהו זה בדיוק זה! אז מספיק לקשקש תתחילו לשחק!

הבאנו לכם שתי אפליקציות של המשחק Draw Something להורדה אחת למכשירי אייפון ושנייה למכשירי אנדרואיד. ובנוסף גרסה של משחק במחשב.

בטעינה