משחקים חינם שחקו 1.44K

Fruit Ninja פרוט נינג'ה

המשחק פרוט נינג'ה ובלועזית Fruit Ninja הוא אחד המשחקים שהפכו לפופולאריים ביותר בקרב כל משתמשי הטלפונים החכמים. המשחק פותח במיוחד למסכים מסוג טאץ', ויש לו יכולות למכר את כולם. גם צעירים, גם מבוגרים וגם מכורים יותר נהנים לשחק בו שוב ושוב. זהו משחק פשוט ביותר להבנה ולתפעול, אבל דורש תשומת לב כדי לא להיפסל. המשחק Fruit Ninja פרוט נינג'ה מגיע עם גרפיקה נהדרת ואפשרויות שליטה על הצלילים המלווים אותו.

במשחק פרוט נינג'ה יש מקום לתשומת לב ולפעולה מהירה. המשחק מתאים גם לאייפונים, גם למכשירי טלפון מסוג אנדרואיד, וגם לטאבלטים השונים. מאחר והמשחק הוא בחינם, הצטרפו עכשיו וגלו מדוע המשחקFruit Ninja הפך להיות להיט בקרב כל הגילאים ובכל העולם.

חוקי המשחק Fruit Ninja

במשחק Fruit Ninja צריך להשתמש באצבע כלהב החותכת פירות המופיעים על המסך. ישנם פירות שונים כאלו שקל יותר לחתוך וכאלו שקשה יותר לחתוך, אבל חייבים להיזהר ולא לחתוך את הפצצה. את המשחק אפשר לשחק בכל זמן, וכל אחד מסוגל להבין בקלות את חוקי המשחק. הדבר היחיד שכדאי להיזהר ממנו הוא הרצון לשבור שיאים שוב ושוב.

מטרת המשחק היא לא לתת לאף פרי לחמוק מחיתוך על ידי האצבע המשמשת כלהב סכין החיתוך ובאותו הזמן לשים לב לפצצות המופיעות מדי פעם. נפסלים במשחק כאשר מפספסים שלושה פירות (או יותר), או שבטעות חותכים את הפצצה.

ישנן גרסאות שונות ובהן שלבים שונים ביניהם גם שלבים בהם משחקים נגד הזמן.

תגובות השחקנים

  • "משחק נהדר, אני לא מבין איך משחק כל כך פשוט יכול להיות כל כך ממכר"
  • "יש לנו טורנירים בבית הספר על מי מקבל יותר נקודות במשחק Fruit Ninja הגדול הזה"
  • "גרפיקה נהדרת,, תמיד אהבתי נינג'ות והנה המשחק המתאים לי"
  • "הצילו, אני לא יכול להפסיק לשחק במשחק פרוט נינג'ה!"

הורידו גם אתם עכשיו את המשחק Fruit Ninja פרוט נינג'ה, ישנן גרסאות שונות המתאימות אפילו למחשב האישי שלכם! גלו גם אתם עד כמה אתם מהירים ומסוגלים לחתוך את כל הפירות, רק היזהרו לא ללכלך את הבגדים באבטיח.

בטעינה