משחקים חינם שחקו 1.64K

GTA 3 להורדה

GTA להורדה החלק השלישי בסדרת משחקים מעולה! GTA 3 מורידים, משחקים ונהנים! אם הגעתם למשחק GTA3 Grand Theft Auto)) אתם וודאי כבר מיומנים במשחקי הסדרה GTA או לפחות מכירים את שני המשחקים שקדמו לחלק השלישי. המשחקים הראשונים של הסדרה הציעו עלילת משחק המתרחשת לעיני השחקן ממעלה, ממעוף ציפור. בחלק השלישי בסדרת משחקים זו המשחק כבר מקבל אופי כמעט אמיתי ומוחשי, יש לנו כאן משחק תלת מימדי.

מי שטרם הכיר את סדרת משחקי GTA להלן הסבר קצר על המתרחש. רוב משחקי הסדרה מתרחשים בעיירה המכונה ליברטי סיטי. בעיירה זו מתנהלים פשעים, עבירות על החוק, מרדפים של משטרות אחר פושעים, יריות ועוד. המשחק בעל אופי המתאים לשחקנים בוגרים ולא לילדים. כדי להצליח במשחק יש לבצע משימות בהצלחה, אם עמדתם בהן תקבלו כסף, משימות נוספות שתוכלו להתקדם במשחק ככל שיש את הכוחות. המשחק הראשון בסדרה ממחיש לנו מה מצפה לנו בהמשך, אקשן, אתגר, והמון אדרנלין של כיף! המשחק השני בסדרה כבר מתקדם והעלילה היא בעתיד. במשחק שמוצע לכם כעת להורדה GTA3 תמשיכו לעבור על חוקי העיירה, לבצע פשעים, ולברוח מהשוטרים.

פלטפורמות זמינות למשחק GTA 3 

המשחק GTA3 זמין להורדה או רכישה עבור הפלטפורמות הבאות: Mac OS X, פלייסטיישן 2, Windows ו- Xbox. לאחרונה הושקו אפליקציות משחק גם עבור מכשירים חכמים כגון סמארטפונים, טאבלטים, אייפדים ועוד. תוכלו ליהנות מהמשחק בכל מקום. רק צריך להוריד, לשחק, להילחם וליהנות! שימו לב, המשחק הוא בתשלום בגרסאות המשחק במכשירים ניידים וחכמים, לפני הורדה בדקו זאת.

בטעינה