משחקים חינם שחקו 1.37K

Instagram

אפליקציית אינסטגרם Instagram הפכה להיות תופעה לכל דבר. התוכנה הפשוטה לכאורה המשתמשת בתמונות המצולמות על ידכם ועל ידי חבריכם הפכה לתופעה עוד הרבה לפני שהפכה להיות אחת החברות שנמכרו בהכי הרבה כסף בהיסטורית משחקי או תוכנות המחשב והטלפון. האפליקציה Instagram אינסטגרם להורדה היא למעשה הרבה יותר מורכבת מכל מאפליקציה אחרת. האפליקציה החלה את דרכה במכשירי האייפון וכיום ניתן להוריד אותה בחינם גם למכשירי האנדרואיד.

אינסטגרם הינה כבר מזמן רשת חברתית לכל דבר, דבר אשר איים והיווה תחרות מול הרשת החברתית של פייסבוק, עד כדי כך שזו האחרונה בחרה לרכוש אותה.האפליקציה Instagram המוצעת להורדה למכשירים חכמים, מאפשרת חוויה של שיתוף תמונות, יחד עם דגש על שימוש נרחב ביצירתיות האישית של כל אחד ואחת מהמשתמדים בה.

אינסטגרם מאפשרת לכל משתמש לשתף תמונות שאותם הוא מצלם בטלפון האישי שלו, ובמקביל לעקוב אחר חברים או משתמשים אחרים הגולשים ברשת חברתית זו, בדומה לרשת טוויטר, גוגל פלוס וכמובן פייסבוק.

איך משתמשים באינסטגרם

אפליקציית אינסטגרם פשוטה מאוד לשימוש לכל מי שמכיר קצת רשתות חברתיות. לאחר הורדת האפליקציה לסמארטפון שלכם, כל משתמש יכול להגדיר אישית, את מי הוא מזמין לצפות בתמונות שלו, אילו תמונות הוא רוצה לקבל מאחרים, מה הן התמונות הפופולאריות ביותר כרגע בין כלל המשתמשים, וחדשות שונות הקשורות לדף האישי של המשתמש.

כמובן שאפליקציית אינסטגרם Instagram לא הייתה מגיעה רחוק כל כך אם לא היו לה את כל אפשרויות הצילום והעריכה הייחודיות שהיא מציעה. משתמשים רבים לומדים איך לצלם תמונות עם אפקטים שונים שהתוכנה מאפשרת להשתמש בהם, ורבים מגלים בתוכם את הצלמים המקצועיים רק לאחר משחק עם אפשרויות הפילטרים השונות או המראה השונה שניתן לשוות לתמונות קיימות או בזמן צילום.

אפליקציית Instagram

בינתיים, עם רכישתה של החברה על ידי פייסבוק, רבים צופים עוד עלייה במספר המשתמשים. ניתן להגיד שרשת אינסטגרם היא כבר עכשיו תופעה שלא הולכת להיעלם בקרוב מהעולם הוירטואלי. האפליקציה שהחלה את דרכה במכשירי אייפון בלבד, ומאוחר יותר הפכה לזמינה גם במכשירי אנדרואיד, הגיעה כבר ליותר מ-30 מיליון חברים רשומים, והיא מתחילה להשפיע על הנוף התרבותי הסביבתי בכל העולם.

כבר עכשיו השפעותיה ניכרות בתחומים שונים של השיח החברתי, בסוגי מדיה שונים ואפילו בתחרויות שונות שבהן צלמים חובבים מראים את הכישורים שלהם באפליקציית אינסטגרם.

הצטרפו למהפכה כבר עכשיו על ידי הורדה של אפליקציית Instagram אינסטגרם למכשיר שלכם!

בטעינה