משחקים חינם שחקו 1.65K

PES 2013 להורדה

משחק כדורגל פרו אבולושן 2013 Pro Evolution Soccer להורדה למחשב. לפניכם גרסת דמו למשחק ואם אהבתם, הבאנו לכם לינק להורדת המשחק המלא בתשלום. במשחק PES גרסת 2013 לא חשוב אם אתם נמנים עם אוהדי משחקי FIFA או משחקי פרו אבולושן, המשחק PES של שנת 2013 מביא איתו אנרגיות ואדרנלין חדשים ומחודשים של משחק כדורגל אמיתי. סוף סוף מתעוררת יצרנית המשחקים Konami ומשיקה משחק פרו אבולושן שהוא כדורגל אמיתי, מציאותי ולעיניין!

Pro Evolution Soccer שטרם ראיתם!

במשחק בגרסה האחרונה אתם מקבלים משחק כדורגל משופר מבחינות רבות. כל אלמנט שודרג ומציע חוויה של משחק כדורגל כמעט אמיתי ומוחשי. השחקנים הם שחקנים, הכדור הוא כדור, המהלכים הם מהלכים, נקודה. ואין כאן כבר מקום לטעויות ייצור שפגשנו בגרסאות משחקי PES הקודמים. השחקנים, הבעיטות והמהלכים ברורים יותר מתמיד, מוצע לכם משחק כדורגל להורדה מהטובים שראיתם, גם אם אתם מחובבי משחקי FIFA המתחרים.

מה שיפה בגרסת המשחק PES 2013 שהיא מאוד ידידותית. כיף לשחק במשחק גם לבד ולא תמיד חייבים לשחק עם חברים. (למרות שההנאה הכי גדולה זה לשחק במשחק בחברה). משחק הכדורגל מפתיע בשדרוגו המדהים. למי שעוקב אחר משחקי PES מכיר את החולשה של סדרת המשחקים האחרונים שהושקו מול משחקי FIFA החזקים. מזה מספר שנים של גרסאות משחק איך נאמר צולעות עם טעם לוואי של חיקוי משחק כדורגל, ולא משחק אמיתי, המשחק פרו אבולושן PES 2013 משתדרג ובגדול. המשחק לובש תלבושת של משחק כדורגל אמיתי והופך מעוד משחק Arcade למשחק כדורגל מציאותי ונותן פייט נאה למתחרה FIFA.

דרישות מערכת ופלטפורמות משחק נוספות

דרישות מערכת למשחק המלא – המשחק מתאים למערכת הפעלה Windows Xp ו-7, ויסטה. המשחק המלא בנפח 5.7GB. גרסת המשחק שלפניכם היא עבור PC דהיינו למחשב. בקרוב נביא גרסאות גם לפלטפורמות משחקים נוספות כמו עבור פלייסיישן, אקס בוקס, Wii ונוספים.

המשחק זמין במכשירים חכמים – שימו לב בלינק להורדת המשחק לאייפון מופיע המשחק PES 12, ברגע שיושק המשחק PES 13 בחנות של אפל נעדכן את הלינק להורדת המשחק, בינתיים תוכלו לחוות את המשחק בגרסת PES 12. עבור מכשירי אנדרואיד המשחק זמין להורדה בלינק מעלה.

בטעינה