משחקים חינם שחקו 1.48K

Sky Roads

לפניכם המשחק המצליח והמבוקש של כל הזמנים, המשחק Sky Roads המשחק ממנו הגיע משחק הרשת כדור בעננים. מוזמנים לשחק במשחק בגרסת הורדה למחשב, הנאה אמיתית! הגרסה המלאה והכייפית ביותר של המשחק כדור בעננים שכולם מכירים ממשחק הרשת, המשחק שמשחקים און ליין ללא הורדה. למשחק עדיין לא זמינות אפליקציות להורדה לסמארטפונים, אך ברגע שיוציאו גרסאות המתאימות למכשירים אלו, נעדכן אתכם כמובן.

להורדה Sky Roads

למשחק שתי אפשרויות להורדה. אם אתם לא בטוחים שאת המשחק הזה אתם רוצים על המחשב שלכם, תוכלו להוריד את גרסת הדמו, גרסה שבה רק טעימה מהמשחק. גרסת הדמו מגיעה במשקל 428 ק"ב בעוד הגרסה המלאה גודלה 580 ק"ב. באפשרותכם לבחור איזו גרסה להוריד, הדמו או המלאה. שימו לב, המשחק הטוב ביותר הוא כמובן בגרסת המשחק המלאה. בכל מקרה, תמיד תוכלו להוריד את המשחק למחשב, ולהסיר אותו אם לא תאהבו (אין מצב שזה יקרה!).

המשחק Sky Roads הוא המקור של המשחק כדור בעננים. רוב השחקנים לא אוהבים להוריד משחקים למחשב אלא מעדיפים לשחק על גבי הרשת במשחקים שהם אוהבים, ולמשחקSky Roads כדור בעננים הוא התשובה המדויקת ביותר. המטרה אותה מטרה, להצליח לסיים בהצלחה וכמובן מבלי ליפול מדרכי השמים את כל המסלולים במשחק. האתגר הוא גדול מכיוון שמספר המסלולים הוא גם כן כזה. אז בואו נעלה על המסלול שלמעלה בשמיים, ונראה מי הוא מלך המשחק Sky Roads הבלתי מעורער.

בטעינה