משחקים חינם שחקו 1.45K

Song pop

המשחק Song pop הוא ללא ספק התשובה הווקאלית למשחק Draw Something. משחק עם מטרה מאוד דומה, רק שבמשחק זה במקום לזהות ציורים, עלינו לזהות שירים. מספר ההורדות מאז עליית האפליקציה לאוויר מדבר בעד עצמו, גם אנחנו כבר התמכרנו!

המשחק Song pop מוצע להורדה עבור סמארטפונים ומכשירים חכמים אחרים כמו טאבלט ואייפד, וכמובן נוכל למצוא אפליקציית משחק מגניבה גם בפייסבוק. המשחק Song pop איתנו בכל מקום. אזהרה! ברגע שתכירו תתמכרו! אך לא פחות חשוב תהנו! (מאוד).

משחק שמתאים לכולם Song pop

המשחק Song pop מציע לנו שפע של פלייליסטים לבחירה, כך שכל אחד יכול ליהנות מהמשחק בכל גיל ובכל זמן. אתם בוחרים את אופי המשחק, שירים משנות השבעים, שמונים, תשעים ושנות האלפיים. שירי רוק, רגאיי, דאנס, אהבה, מוזיקה אלטרנטיבית ומכל העולם. שירי ג'ז ובלוז, שירים מסדרות טלוויזיה מהקולנוע והרשימה עוד ארוכה…

בדומה למשחק Draw Something במשחק Song pop אנו משחקים מול יריב טלפוני או וירטואלי, איך שנבחר. יש אפשרות להתחבר עם חשבון הפייסבוק שלנו, ויש אפשרויות נוספות לכניסה למשחק, עם המייל שלנו או בחירת שחקן באופן רנדומאלי שממתין לשחקנים כמונו כדי לצאת לדרך (מכל העולם). כאשר אנו מתחברים עם חשבון של פייסבוק, נוכל לשחק נגד חברים שלנו שאין מה לומר ההנאה הרבה יותר כייפית ומצחיקה.

מתחברים ושרים

כאמור, המטרה במשחק לזהות שירים לפי סוג של רשימת השמעה שתבחרו אתם או השחקנים שמולכם (מי שמתחיל את המשחק). בכל סיבוב עליכם לזהות חמישה שירים שיתנגנו ולא באורך מלא, עליכם לזהות ראשונים את השיר ולבחור באפשרות שלו שעל המסך, הצלחתם? הרווחת מטבעות, היריב הצליח הוא הרוויח. כמה פשוט ככה כיף. במשחק Song pop ישנם מטבעות "כסף" שנוכל להרוויח ונוכל גם להפסיד, הכל נקבע לפי הצלחה או הפסד במשחק. אתם מוזמנים להצטרף לקהילה של שחקנים שכבר מזמן התמכרו למשחק ונהנים!

הורידו בחינם את אפליקציית המשחק לסלולאר שלכם, ותוכלו ליהנות בדרכים אם אתגר ושירים. אם אתם בבית או במשרד שחקו באפליקציה שמציעה הרשת החברתית "פייסבוק" הכי נוח. תהנו!

בטעינה