משחקים חינם שחקו 1.36K

Temple Run הבריחה מהמקדש

הבריחה מהמקדש ובשמו הפופולארי והמקורי מלועזית Temple Run אחד מהמשחקים המובילים כיום בקטגוריית משחקים להורדה במכשירים חכמים, כלומר, סמארטפונים וחבריהם לשוק הטכנולוגי אייפד, טאבלט וכן הלאה. המשחק Temple Run תחילה הושק עבור מכשירי אפל וקיבל את תנופת ההצלחה שלו בחנות האפליקציות של אפל App Store. עד מהרה המשחק נחל הצלחה גדולה וביקוש של המשחק עבור מכשירי האנדרואיד לא אחר לבוא. באוגוסט 2011 התבשרו בעלי מכשירי האנדרואיד שהמשחק המבוקש והלוהט הגיע גם לחנות האפליקציות של גוגל, וסוף סוף גם הם יכולים ליהנות מהמשחק Temple Run שכולם מדברים עליו.

Temple Run טמפל רן המשחק

אם טרם הורדתם את המשחק המדובר Temple Run למכשירים שלכם, ליקטנו עבורכם פרטים אודות המשחק ועלילתו. אז כפי שניתן להבין משם המשחק, כן, בורחים כאן ממקדש. אבל למה? המשחק Temple Run סובב אחר חוקר אוצרות שנקלע למקדש עתיק, ולתומו אסף פסל יקר ערך לשוכני המקום. שוכני המקום הם לא אחרים מאשר מפלצות ושדים שרוצים להחזיר את הפסל לידיהם. כדי שלא יתפסו אתכם היצורים התחילו לרוץ ולברוח מהם, ובדקו עד כמה רחוק תוכלו לברוח ולהציל את החיים שלכם.

במשחק Temple Run נתיבים שונים, עליכם לבחור בנתיבי הבריחה הנכונים. כדי לתבל עוד את המשחק שתלו המפתחים מכשולים שונים, שעל החוקר הנחמד לעבור בהצלחה, לקפוץ, לרוץ, להתכופף, העיקר לעבור ולהצליח להימלט. בנוסף בנתיבי הבריחה תפגשו מטבעות אותם יהיה עליכם לאסוף, וכדי להגביר את הסיכויים שתישארו כמה שיותר זמן בחיים תוכלו לאסוף כוחות מיוחדים שיסיעו לכם להחזיק מעמד ולהמשיך במשימת הבריחה מהמקדש Temple Run מחכה לכם!

בטעינה