משחקים חינם שחקו 1.83K

בליפ ובלופ

בליפ ובלופ הם צמד שאי אפשר לעמוד בדרכם גם אם יש לכם את מלוא הנשקים ביד. הם חזקים ביחד ולחוד, הם חדורי מוטיבציה לעמוד במטרה, הם יעברו כל מכשול כדי להצליח לפענח את מות גרגמל. אבל! הם יצליחו במשימה רק אם תעזרו להם ותהיו ממש טובים במשחק שלהם, הלא הוא בליפ ובלופ. המשחק בליפ ובלופ הוא אחד המשחקים המרתקים להורדה למחשב. במשחק בליפ ובלופ מופיעים שלל גיבורי ילדות של כולנו רק עם טוויסט בעלילה, כאשר הגיבורים המתוקים שאהבנו בילדות הם הרעים במשחק, אותם אנחנו צריכים לחסל וכמה שיותר מהם. המשחק בליפ ובלופ מוצע להורדה למשחק במחשב, בהמשך אם יהיה זמין גם בפלטפורמות נוספות, נעדכן.

בליפ ובלופ מול גיבורי הרשת

מה שהופך את המשחק בליפ ובלופ לעוד יותר מרתק ממה שהוא, הם הרעים במשחק שהם למעשה חלק מגיבורי המחשב שאהבנו תמיד, הגיבורים שגדלנו עליהם אם בטלוויזיה ואם מול מסך המחשב. במשחק תפגשו את הדרדסים, כאשר כל תכונה של כל דרדס משמשת אותו כנשק כנגד בליפ ובלופ. במשחק בליפ ובלופ תפגשו את דובוני אכפת לי, שבמשחק לא ממש אכפת להם מכם, הם רוצים לחסל אתכם, ואתם עמדו על שלכם, איך אומרים? הקם להורגך השכם להורגו…עוד במשחק תפגשו את האחים סופר מריו, לארה קרופט, ריימן, פוקימון ועוד שפע של הפתעות!

אז מה קורה במשחק?

כבר בתחילת המשחק בליפ ובלופ תבינו מה קרה… גופתו של גרגמל נמצאה. אתם צריכים לצאת למסע בו תגלו מה קרה ותחסלו את כל שאחראי למזימה. תתחילו בכפר הדרדסים ותמשיכו בעולמות של הגיבורים הנוספים. תלחמו, תקפצו, תירו, תחסלו, תתחמקו, תפוצצו ותעשו הכל כדי שתוכלו לעבור את הדרך בחיים.

בכל שלב תפגשו דמויות מוכרות ממשחקי רשת ומחשב נוסטלגיים, תפגשו משימות שעליכם יהיה לעמוד בהן, תפגשו נשקים ובונוסים שתוכלו לאסוף כדי לחזק אתכם במשחק הלא פשוט בליפ ובלופ. המשחק מציע חוויה מאתגרת במיוחד. לחימה, קרבות, דם, ניצחונות או עלבונות. מפתחי המשחק בליפ ובלופ לא הקלו עליכם וייצרו שלבים מאוד מאתגרים ואיך נאמר בעדינות? לא פשוטים בכלל.

במשחק בליפ ובלופ סאונד מרשים שלא נופל באיכותו מאף סרט אימה שיצא לאקרנים, אלמנט שמוסיף מתח במקומות הנכונים. במשחק בליפ ובלופ ישנה גרפיקה שלא היתה מביישת אף משחק אם במחשב אם ברשת. גרפיקה צבעונית, ברורה וחדה. בליפ ובלופ משחק איכותי, מאתגר, מהנה, משחק שלא ישאיר אתרכם אדישים אף לא לדקה אחת.

משחק לשניים או לאחד

במשחק בליפ ובלופ תוכלו לבחור אם לשחק עם בליפ או עם בלופ או עם שניהם גם יחד. המשחק מתאים ליחיד ולזוגות, כל זאת תבחרו בתחילת המשחק. אם בחרתם לשחק כיחיד עם אחד מהצמד המקשים שלכם יהיו: מקשי החצים לתנועה. מקש Ctrl לאש. מקש Alt לקפיצות. מקש רווח לשימוש בבונוסים. אם בחרתם לשחק בזוג עם בליפ ובלופ ביחד, עליכם להוסיף מקשים אלו לשחקן השני: למעלה מקש Q, למטה מקש S, תנועה שמאלה מקש D, ימינה מקש F, קפיצות עם מקש G, אש עם מקש Tab, שימוש בבונוסים מקש H.

טיפ לסיום

המשחק בליפ ובלופ אמנם משלב דמויות מצוירות האהובות על ילדים, אך עלילת המשחק מתאימה לשחקנים בוגרים ולא מומלצת לילדים קטנים, בעקבות הלחימה והאקשן שבמשחק. ברשת שפע של משחקים און ליין ולהורדה אשר מתאימים לילדים, המשחק הזה לא בדיוק בהגדרה הזו. שאר השחקנים מוזמנים להוריד את המשחק ולשקוע בחוויית משחק מעולם אחר קסום ומאתגר!

בטעינה