משחקים חינם שחקו 1.48K

PAC MAN פקמן

משחק פקמן PAC MAN היה המשחק הראשון שלימד את כולנו מהו משחק מחשב אמיתי. המשחק בגרסת ההורדה למחשב הינו עד היום אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בעולם, וחביב גם על המבוגרים שזוכרים אותו בחיבה מימי נעוריהם, וגם על צעירים שמגלים אותו בעצמם ומגלים את השעות של הכיף שהמשחק מאפשר.

המשחק פקמן PAC MAN זמין להורדה כיום לכל סוגי הטלפונים החכמים כולל אייפון, כולל אנדרואיד וגם למכשירי הטאבלט השונים. במשחק פקמן ישנם שלבים רבים שאותם עלינו לעבור והמשחק מתאים לשחקנים בכל הגילאים הנהנים משעות רבות של משחק. הלהיט הראשון של משחק המחשב בגרסת ההורדה שלו, זמין לכם כבר עכשיו.

איך משחקים פקמן

מטרת המשחק היא לאכול את כל הנקודות הצהובות הנמצאות ברחבי מסך המשחק. הנקודות נמצאות בין מבוכים שונים, ועד כמה שזה נשמע פשוט, עדיין יש את האתגר. יחד עם הייצור הצהוב פקמן מסתובבות בין המבוכים השונים ארבע מפלצות שונות שמנסות לאכול פקמן. ברגע שהן אוכלות אותו השחקן נפסל.

הדרך של פקמן להתמודד עם המפלצות הללו היא על ידי בליעה של גלולות הפלא שנותנות לו כוח לאכול את המפלצות לזמן מוגבל. ואכילת בונוסים בצורת פירות. שחקנים מנוסים יודעים איך לתמרן בין המבוכים השונים ומתי לאכול את גלולות הפלא והבונוסים כדי לאכול את המפלצות ולהמשיך במשחק.

המשחק הוא סך הכול משחק פשוט מאוד, וכוחו הרב והפופולריות העצומה לה הוא זוכה בין כל התרבויות ובין כל הגילאים טמונה דווקא בפשטות המשחק.

מכורי המשחק מה הם אומרים

  • "סוף סוף יש את המשחק האהוב עלי להורדה"
  • " גרסת המשחק להורדה לפלאפון שומר על כל האלמנטים של המשחק המקורי וזה מגניב"
  • "תמיד אהבתי לשחק בפקמן והוא נמצא איתי בכל מקום שבו אני נמצא"
  • "היה לי את המשחק פקמן בתור ילד, ועכשיו יש לי אותו שוב גם במחשב וגם בטלפון, מחזיר אותי לימים יפים"

פקמן הוא המשחק המוביל בעולם, כבר יותר משלושים שנה. פשטות המשחק והאפשרות להתקדם בו בקלות מאפשרת לכולם לשחק אותו בהנאה רבה, ולהרגיש את ההתקדמות. גרפיקה מתקדמת, התאמה מלאה למסכים המתקדמים, ואפשרויות משחק של שעות רבות המתאימות לכל מקום ולכל זמן.

בטעינה